DEĞERLİ MECHÛL OKUR

Değerli Mechûl Okur,

Eşim Ülker, oğlum Tanbey, bir köy komşum, bir İzmirli arkadaşım dışında bir okurum var mı, bilmiyorum. Şimdilik önemli de değil.

Bir yakın arkadaşımın oğlu, genç arkadaşımın hazırladığı site ne zaman bitecek bilmiyorum. Kendisinden 2 Haziran 2014 tarihinden itibaren içine bir şeyler konulacak duruma getirmesini rica etmiştim. Bunu yaptı. 2, 3 ve 4 haziran günlerinde yazılar yayınlandı. Ne mutlu!

Sitede Aydınlık gazetesinde yayınlanan bütün yazılarım, 1 Ocak 2006-1 Nisan 2012 tarihleri arasında yayınlanan Hürriyet gazetesi yazılarım yer alacak ve aldı galiba. Hürriyet gazetesinde 2000-2006 yılları arasında yayınlanan yazılarım birkaç ay sonra, mümkün olursa, kayıtlı oldukları disketlerden aktarılacak.

Şu anda kullanmakta olduğum bilgisayara kayıtlı edebi ve siyasal yazılarım, yabancı dillerde yayınlanmış yazılarım da web siteme aktarılacak.

Bu arada “Haberler” köşesi (sayfası, bölümü, internet dilinde ne deniliyorsa) çalışmaya başlayacak. Bu bölümün ilk haberini okumaktasınız zaten.

Sizlerle iletişim nasıl kurulacak henüz bilmiyorum. Siteyi nasıl kullanacağımı da bilmiyorum. Bakalım öğrenebilecek miyim? Göreceğiz!

Sitede kaç yazı yayınlayacağımı da bilmiyorum. Haftada hangi günler, kaç yazı? Bunları da bilmiyorum. Sadece sulak ve havadar bir yere kıl çadır kuruldu gibi…

Ve kervanı göç yolunda düzeceğiz.