GERZEKLİK TARİHİ

İsrail-Hizbullah savaşı üzerine yazdığım soğukkanlı, tarafsız yazılar zihinsel berduş tayfasını çok kızdırıyor. Bana aşağıdaki ileti türünden küfürnameler gönderiyorlar. Yazıişlerindeki arkadaşlardan rica ediyorum, iletiyi düzeltme yapmadan olduğu gibi yayınlasınlar:
“Allah senin belanı versin pis kafir.La sen ne utanmaz sıkılmazsın Allah tan damı korkmuyon pis köpek.İsrail uşağı BUSH un tuvalet bekçisi sen onların bişeylerini yalayarak biyerlere geleceğini sanıyorsan gideceğin yer belli.
 seninde evladın varsa Allah ta sana aynı acıları tattırsın.tattırsın da bir gör o acı  nasılmış.yoksa inşaallah en yakın zamanda rabbim en sevdiğin varlığı alır elindende anlarsın.ALLAH ISLAH ETSİN………….”
***
Bu kimsenin tek başına bir istisna olduğunu sanmıyorum. AKP iktidarının, İslamcı medya başta olmak üzere bütün medyanın halkımızı meczuplaştırdığına, manyaklaştırdığına tanık oluyoruz. Halkımız, sözde “mazlumdan yana olma”nın haklı gurur ve sevabını yaşarken giderek ırkçı ve yobaz oluyor. Hastalanıyor !…
Özellikle televizyonlar yeni bir 6-7 eylülün kazanını ısıtıyorlar. Halkımız çirkinleşiyor, saldırganlaşıyor. Bu nedenle sorumluluk sahibi herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum.
Kara kalabalığın isteri nöbetine tutulması son derece tehlikelidir.
***
Asur kralı Sargon’un MÖ 722 yılında Samariye’yi işgal edip yağmalanmasından itibaren bütün dünya yaklaşık 2700 yıl Yahudileri kovaladı, horgördü, ezdi. Sadece Osmanlılar bu linç ve pogrom eylemine katılmadı. Sadece Türkler Yahudilere kötülük etmediler, Yahudiler de Türklere ihanet etmediler.
Ermeni tasarısı yıllardır ABD Kongresi’nden neden geçmiyor acaba, kimin hatırına ? Yahudi lobisi kendini siper etmesin Ermeni soykırım tasarısı hemen geçer Kongre’den. Bunun yarını da var, yedi-sekiz ay sonra Ermeni soykırım tasarısı Kongre’ye gene gelecek ve bizim yalancı pehlivanlar Yahudi lobisinin elini öpmek için yarışa girecekler.
***
Madem ki tarihten söz ediliyor: KKTC’yı hangi Arap devleti tanıdı ? Kıbrıs’ta Makarios’un soydaşlarımızı ezdiği TK 34 tanklarını Mısır vermedi mi ?
Mekke Emiri (Şerifi) Hüseyin ve oğullarının (Faysal ve Abdullah) 1914’te Osmanlıya yaptığı ihaneti Falih Rıfkı Atay’ın Zeytindağı’nı okumalarını tavsiye ederim. İskorpitten dişleri dökülen Anadolu evlatlarını Yahudiler vurmadı arkadan, kara kalabalığın din kardeşi Araplar yaptı bu işi. Ölülerin karınlarını yarıp altın aradılar. Daha fazla konuşturmayın beni.
***
Ağzı emzikli çocuklar vaveylasından lütfen vazgeçilsin ! Araplar yıllardır İsrail’de ağzı emzikli çocukları öldürmedi mi ? Onlarınki can değil mi, onlar da Allah’ın kulu değil mi ?
Hiçbir kimsenin, hiçbir ulusun, hiçbir dinin benim gözümde ayrıcalığı yoktur. Dünyanın bütün çocukları, kadınları, erkekleri benim için değerlidir, kutsaldır.
Halkımız berduş, lümpen, başıbozuk hümanizmanın tuzağına düşmesin. Demokratik, akıllı ve adil olmayan hümanizma insan olan insana yakışmaz, insanı rezil eder. Müflis goşistler, marazlı ve nankör 2.Cumhuriyetçiler, kendilerini tedavi etmek için, İslamcı tayfasıyla birlikte halkın saflığını, yufka yürekliliğini, “din kardeşliği duygusu”nu kötüye kullanıyorlar !…